Oferta Usług

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Edysk

JSW Nowe Projekty, będąca częścią Grupy JSW, z pasją angażuje się w badania i rozwój, mające na celu podniesienie bezpieczeństwa i efektywności pracy. Nasze Zespoły Projektowe IV i V, specjalizujące się odpowiednio w Systemach Autonomicznych oraz Symulatorach i Wirtualnej Rzeczywistości, oferują szereg usług zgodnych z Państwa potrzebami.

 

Zespół IV skupia się na świadczeniu usług z wykorzystaniem Bezzałogowych Statków Powietrznych, a także ich wynajmie oraz posiadanego sprzętu laboratoryjnego. Ponadto, oferuje usługi inżynieryjno-produkcyjne, obejmujące projektowanie i wykonawstwo zaawansowanych technicznie rozwiązań.

 

Z kolei Zespół V koncentruje się na świadczeniu usług projektowania i programowania, w tym tworzenia wirtualnych środowisk do szkoleń wieloosobowych oraz usług specjalistycznych. Dzięki tym usługom, można przeprowadzać ćwiczenia w wirtualnym środowisku w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia, co zwiększa skuteczność szkoleń i podnosi bezpieczeństwo pracy w przemyśle.

 

Zespół IV i Zespół V dysponują wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną oraz naukowo-badawczą oraz nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia i narzędzia. Oferujemy także możliwość wynajmu sprzętu laboratoryjnego oraz wykonujemy pomiary, zdjęcia oraz filmy z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

 

JSW Nowe Projekty jest gotowa sprostać Państwa potrzebom, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Klikając poniższe linki można zapoznać się ze szczegółową ofertą naszych usług.

Na potrzeby realizacji działalności badawczo–rozwojowej do powyższych zespołów zostały zatrudnione osoby, które tworzą wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną i naukowo-badawczą. Laboratorium, w którym pracują zostało wyposażone w nowoczesne urządzenia, maszyny oraz narzędzia. Zasoby zespołów projektowych oprócz podstawowej działalności pozwalają również na komercyjne świadczenie usług oraz realizację zleceń w zakresie:

  • Projektowanie, prototypowanie i wytwarzanie zaawansowanych rozwiązań technicznych
  • Projektowanie i wykonywanie trójwymiarowych modeli graficznych
  • Wykonywanie pomiarów, zdjęć oraz filmów z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych
  • Przykłady zrealizowanych usług