Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Edysk

Sukces JSW Innowacje na targach w Czechach. Trzy nagrody za nowatorski system AutoInvent.

W trakcie targów Invent Arena w Czechach, JSW Innowacje otrzymało trzy nagrody za automatyczny system do zbierania danych przestrzennych z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

W ramach odbywających się, w dniach 20-22.06.2018r., w Czeskim Trzyńcu targów Invent Arena 2018, JSW Innowacje otrzymało trzy nagrody za swój flagowy produkt tj. system AutoInvent. Rozwiązanie JSW Innowacje otrzymało Złoty Medal Targów Invent Arena, specjalną nagrodę Prezesa Huty Trzyniec oraz wygrało w kategorii Inżynieria komputerowa, telekomunikacja, automatyzacja i informatyka.

System AutoInvent jest to system automatycznej akwizycji i analizy danych przestrzennych automatyzujących proces inwentaryzacji, modelowania i obliczania objętości m.in. składowisk węgla w czasie quasi rzeczywistym. Do realizacji pomiaru system wykorzystuje platformę bezzałogową autonomicznego startu i lądowania a dzięki unikalnej fuzji technologii sensorowych, lokalizacji system cechuje się bardzo wysoką dokładnością prowadzonych pomiarów. Pomiary odbywają się z minimalnym udziałem człowieka dzięki w pełni zautomatyzowanemu procesowi startu, lądowania i planowania misji oraz bezobsługowej stacji dokującej.

Inne aktualności

Więcej aktualności