Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Edysk

Pracownicy JSW Innowacje i Hawk-e #solidarnizukraina

Pracownicy Spółki JSW Innowacje S.A. wraz z Pracownikami Spółki Hawk-e włączyli się w akcję niesienia pomocy Ukraińcom walczącym z rosyjskim najeźdźcą. W wyniku przeprowadzonej zbiórki na rzecz Sił Zbrojnych Ukrainy zakupiliśmy środki spożywcze, leki i środki medyczne. Dodatkowo pracownicy Hawk-e przekazali termoaktywną bieliznę wojskową, buty wojskowe, ubrania oraz porcje racji żywnościowych MRE.

Pracownicy Spółki JSW Innowacje S.A. wraz z Pracownikami  Spółki Hawk-e włączyli się w akcję niesienia pomocy Ukraińcom walczącym z rosyjskim najeźdźcą. W wyniku przeprowadzonej zbiórki na rzecz Sił Zbrojnych Ukrainy zakupiliśmy środki spożywcze, leki i środki medyczne. Dodatkowo pracownicy Hawk-e przekazali termoaktywną bieliznę wojskową, buty wojskowe, ubrania oraz porcje racji żywnościowych MRE.

10 marca zostały zakupione dary, które trafiły na granicę i zostały przekazane stronie ukraińskiej. Ubrania przekazaliśmy do OSIR w Dołhobyczowie.

Ponadto przywieźliśmy z Punktów Recepcyjnych w miejscowościach Dołhobyczów oraz Hrubieszów 8 osób, które znalazły nocleg w Otwocku.

Wcześniej, 1 marca br., pracownicy JSW Innowacje S.A. przeprowadzili zbiórkę ubrań, naczyń, kosmetyków, leków i środków opatrunkowych, które trafiły na przejście graniczne w Krościenku.

Zdecydowaliśmy się wesprzeć małe przejścia graniczne, na których ilość zaopatrzenia i jedzenia jest znacznie uboższa niż na dużych przejściach.

Jesteśmy #solidarnizukraina

Inne aktualności

Więcej aktualności