Wydarzenie

Ikona BIP Ikona rodo Ikona Portal Pracownika Ikona poczty Ikona Grupa JSW Edysk

JSW Innowacje S.A. jako jedna z dwudziestu firm z Polski będzie uczestnikiem Międzynarodowych Targów Przemysłowych w Hannoverze

W tym roku organizatorem stoiska narodowego jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu , na stoisku swoje nowoczesne rozwiązania technologiczne będą prezentowały firmy z obszaru robotyki, automatyki i digitalizacji.

Targi Hannover Messe to największe tego typu wydarzenie na świecie , w tym roku odbywają się po raz 71 .

W ubiegłym roku Polska była krajem partnerskim targów i odgrywała znaczącą rolę  ponieważ była organizatorem ceremonii otwarcia  i uroczystego otwarcia stoiska narodowego z udziałem najwyższych władz ze strony polskiej i niemieckiej .

 Targi w Hanowerze to doskonała okazja do kompleksowej promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej i budowania silnych polskich marek w dziedzinie wysokich technologii.

 Targi HM trwają od 23 – 27 kwietnia  2018 r., w tych dniach nasza firma będzie prezentowała całemu światu nasze unikatowe na skalę europejską rozwiązanie obszaru testowego technologii autonomicznych oraz  demonstratora  automatycznych lotów bezzałogowych statków powietrznych w zakresie  zgodnym z koncepcja zagospodarowania  przestrzeni powietrznej  U – Space. Jest to sukces naszych specjalistów z pionu B+R , którzy wypracowali  nowoczesne rozwiązania i zawiązali konsorcjum z firmami Fly tech, CreoTech i Dronradar.

Inne aktualności

Więcej aktualności